O Nas

W Jove Studio zajmujemy się sprzedażą wyposażenia wnętrz, przy czym umożliwiamy kompleksową obsługę i serwis na każdym etapie zamówienia - od wsparcia technicznego, doradztwa, skompletowania zamówienia, po opcję profesjonalnego montażu. Naszym założeniem jest również zapewnienie realizacji zakupów z szerokiej gamy produktów w jednym miejscu. Obsługujemy inwestycje prywatne- domy, mieszkania, apartamenty, oraz komercyjne- biura, restauracje, hotele.

Zespół Jove Studio tworzą ludzie pełni pasji, energii i zaangażowania. Wyróżniamy się kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, oraz stałą współpracą z naszymi partnerami z Polski i Europy. Na temat oferowanych marek wiemy niemal wszystko.

Posiadamy wykształcenie i rozległą wiedzę w dziedzinie designu, architektury, wzornictwa i sztuki, a przy tym wrażliwość na piękno, wyczucie i styl.

Na bieżąco inspirujemy się najnowszymi rozwiązaniami funkcjonalnymi, śledzimy trendy i technologie, poszukujemy jakości, dzięki czemu możemy zaoferować profesjonalne doradztwo na każdym etapie współpracy.