Pod Klucz

Oferta Jove Studio „ POD KLUCZ”

Umożliwia kompleksowe wykończenie zarówno mieszkania oraz domu, jaki i  lokali użytkowych czy komercyjnych. Naszą specjalnością są realizacje wymagające, nietypowe, zindywidualizowane wymagające pietyzmu i precyzji, ale realizujemy również obiekty inwestycyjne czy na wynajem. 

Pozostając wierni zaakceptowanemu projektowi, prowadzimy wszystkie prace budowlane, elektryczne, hydrauliczne, parkieciarskie, stolarskie, montażowe, logistyczne i dekoratorskie za pośrednictwem własnych pracowników, dzięki czemu jakość naszej pracy wieńczy pełna gwarancja Jove Studio. Z uwagi na to ze jesteśmy dystrybutorem tak szerokiego asortymentu, nie zaopatrujemy się u pośredników jesteśmy bardzo konkurencyjni cenowo.

Poza oszczędnością pieniędzy nasz styl pracy pozwala oszczędzić też czas. Umożliwiamy zakup pełnego wyposażenia w jednym miejscu- bez konieczności odwiedzania wielu lokalizacji. Zapewniamy możliwość obejrzenia ogromnej gamy wzorników, katalogów, czy próbek- zestawienie wszystkich wybranych materiałów w naszym biurze, lub na budowie.

Jesteśmy solidni i punktualni. Naszym atutem są jasno określone zasady współpracy. 

W pierwszej kolejności określamy zakres prac oraz wykonujemy inwentaryzację by określone koszty prac pozostały niezmienne. Działamy na cenniku prac budowlanych Jove Studio. W dalszej kolejności przygotowujemy harmonogram prac i dostaw materiałów- odpowiadamy za pełną koordynację zamówień i dostaw materiałów na trwającą budowę. 
W trakcie trwania prac zapewniamy nadzór, który sprawuje konkretna osoba.  Prowadzimy dokumentację  i na bieżąco informujemy Inwestora o postępach prac i odbiorach. 

Wykończenie pod klucz oznacza dla nas kompleksową i profesjonalną usługę oraz perfekcyjny w każdym calu efekt końcowy!